Pavel Kejmar Swm

Pavel Kejmar Swm

Za první trojkou následoval předminulý mistr Evropy Němec Marc-Reiner Schmidt a další Čech Milan Sitnianský . Chareyre nasadil pekelné tempo a snažil se ostatním ujet, ale Kejmar se ho držel jako klíště a čekal na každou jeho chybičku. Monticelli, Schmidt a Sitnianský jejich tempo neakceptovali, tak si to rozdávali mezi sebou. Thomas Chareyre si nakonec přece jen vybudoval na Kejmara náskok, který později narostl až na sedm sekund. V bitvě o třetí místo se nejvíc věřilo Schmidtovi, ale Němec ať dělal, co dělal, nebyl schopen předjet výborně jedoucího Monticelliho. Milan Sitnianský z tohoto souboje odpadl a dojel pátý se ztrátou 14 sekund na Schmidta.

https://pavelkejmar.com/

V existujících společnostech jsou zapsané three různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 8 existujících společnostech a má celkem 9 aktuálních záznamů a celkem 22 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti. Pavel Kejmar nezačal právě nejlépe letošní ročník mistrovství Evropy supermoto. Ve druhé jízdě v italském Ottobianu po krásném souboji s Němcem Marcem-Reinerem Schmidtem havaroval a zranil si nohu.

Pavel Naskočil Úspěšně Do Italského Mistráku

Naštěstí se podařilo zajistit zapůjčení stroje od Tomáše Zeidlera, jemuž patří velké poděkování. Věříme, že spolupráce bude oboustranně prospěšná – Pavlovi pomůže ve výkonnostním růstu a společnosti BRISK v navázání nových obchodních vztahů. Sezóna 2017 končí stejně neslavně jako začala. Pavel se zranil v kvalifikaci na závod MS národů. Pavel pojede 3 dlouhodobé soutěže a má v plánu ještě dva závody jednorázové. Celkem se bude jednat o 21 závodů, což je rozhodně úctyhodné.

pavel kejmar swm

Pavel Kejmar se umístil ve Velké ceně Itálie Supermoto S1 na 3. místě a zaznamenal při svém účinkování v Mistrovství světa další velký úspěch. Zeptali jsme se za vás Pavla, jak hodnotí své vystoupení ve čtvrtém závodu Mistroství světa v polské Poznani. Druhou polovinu sezóny zahájili jezdci Supermoto S1 opět na okruhu v Sosnové, kam byl závod přesunut z původně plánovaného okruhu v Mimoni. Předposlední závod otevřeného MMČR se jel první zářijový víkend na okruhu ve Vysokém Mýtě. K poslednímu závodu v Lombardii jel Pavel s předstihem, aby potrénoval a otestoval trať.

Měli jsme hodně silný tým, který sliboval super výsledek pro Českou republiku. První závod Mistrovství Itálie v Supermoto 2018 týmu Trieste Degasoline motorsport s dvěma jezdci, Čechem Pavlem Kejmarem a Estoncem Patrickem Palsem. Okruh v Ottobianu jižně od Milana, kde se konal v březnu první závod Mistrovství Evropy, byl tentokrát rychlejší díky novým úpravám v off roadové části trati. Z pole position do první jízdy nejlépe odstartoval tovární jezdec TM Thomas Chareyre, za něj se nalepil Kejmar a Francouzův týmový kolega Ital Diego Monticelli.

Filip Salač Končí V Týmu Rivacold Snipers, Nahradí Jasona Dupasquiera V Pruestelgp

Chcete-li proto požádat o výmaz svých údajů či budete např. vznášet námitku, urychlíte vyřízení své žádosti tím, že uvedete přesnější identifikaci své osoby, tedy kromě jména a příjmení uvedete např. i své bydliště nebo datum narození, případě uvedete webové stránky Kurzy.cz, na kterých jste zmiňováni. V první jízdě dobře odstartoval, ale přeci jel se před něj dostal Marc Reiner SCHMIDT a dojel na 3. Před druhou jízdou trochu zapršelo a z jízdy byla tak trochu pneumatiková loterie. Pavel zůstal na suchých, což se později ukázalo jako ne úplně šťastné rozhodnutí, protože se z 2.

Z pohledu italského týmu se jelo na domácí půdě. Testy v Miláně vyšly na výbornou a Pavel se pro rok 2017 domluvil na spolupráci s italským týmem Degasoline Motorsport. Pojede v modrých barvách na stroji zn. TM a bude týmovým kolegou dalšího Vicemistra světa Marca Reinera Schmidta.

  • K poslednímu závodu v Lombardii jel Pavel s předstihem, aby potrénoval a otestoval trať.
  • místem a na stejném okruhu v Ottobianu dopadl stejně i v prvním závodu italského šampionátu.
  • Jmenuje se Vojta a byl to pořádný kousek.

Pavel Kejmar se s týmem dohodl, že absolvuje three celeroční seriály – Mistrovství Evropy, Mistrovství Itálie a Mistrovství ČR. ME nastartoval před 3 týdny 2. místem a na stejném okruhu v Ottobianu dopadl stejně i v prvním závodu italského šampionátu. V posledním domácím závodu sezóny musel Pavel improvizovat, protože se nerozešel v dobrém s týmem MTR a ten ho nenechal na zapůjčených strojích dojet ani poslední závody.

Nedostal se před něj brzy opět nejen SCHMIDT, ale i Lukas HOLBACHER, což nakonec rozhodlo o tom, že v celkovém součtu skončil Pavel na four. Sezóna 2015 je za námi a nyní se Pavel plně koncentruje na rok nadcházející. Prozatím probíhá spolupráce perfektně a už se těším na první závody.

Rakušan HOLBACHER a už se pilně připravuje na další závod ve Valencii, který se jede 1. Jmenuje se Vojta a byl to pořádný kousek. Ale jak rodiče hned od začátku upozorňují – nebude jezdit na motorce. No, jestli je paličák po Pavlovi, tak to si do toho nechá určitě hodně kecat. Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.

Pevně věřím, že já i motorka je schopna bojovat o nejvyšší příčky“ dodal Pavel. Letošní poslední závod sezóny se jel nedaleko Barcelony ve Španělsku. Pavel byl v týmu s Petrem Vorlíčkem a Milanem Sitnianským, kteří zajeli skvělé výsledky v Evropě.

Vítězem úvodního podniku ME se stal suverénně pětinásobný mistr světa Francouz Thomas Chareyre. S potěšením si vám dovolujeme představit nového partnera českého reprezentanta Supermoto Pavla Kejmara – společnost BRISK Tábor. Jsme velice potěšeni, že jsme se dohodli na spolupráci s ryze českým pokračovatelem tradice výroby zapalovacích svíček, jejíž počátky se datují do roku 1935.